Phil Schneider – Podziemne bazy, UFO i Nowy Porządek Świata

Prelekcja z 8 maja 1995 r. wygłoszona w Post Falls w stanie Idaho.

Phil Schneider był chrześcijaninem i patriotą. Urodził się ok. 1947 r. w szpitalu wojskowym w Bethesda (Maryland) jako syn byłego kapitana niemieckiej łodzi podwodnej, który po wojnie przeszedł na stronę Amerykanów i brał udział m.in. w testach jądrowych na Pacyfiku. O młodym Schneiderze nikt nie słyszał do ok. 1994 r., kiedy nagle „ujawnił się” twierdząc, że przez kilkanaście lat pracował na rządowym kontrakcie jako geolog. Prace budowlane, w których brał udział były ściśle tajnymi, ukrywanymi przed społeczeństwem projektami mającymi na celu stworzenie sieci podziemnych baz wojskowych. W swoich wykładach w latach 90-tych poruszał bardzo ciekawe kwestie, które w zasadzie do dziś pozostają tajemnicą. W 1996 został zamordowany, odwiedził go „seryjny samobójca” (podobnie jak u nas np. Leppera). Mimo wszystko jego wykłady krążą po internecie do dziś i cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zamieszczam tu jeden z jego filmów, ponieważ uważam, że sprawa UFO, podziemnych baz i NWO są niezwykle ciekawe i powinny interesować tych którzy nienawidzą tego świata. A okazuje się, że o wielu sprawach nie mamy żadnej wiedzy lub tylko mgliste pojęcie. Oczywiście nie ze wszystkimi słowami Phila się zgadzam. Nie uważam na przykład, że obcy / nefilimowie przybyli tu z innych planet. Szatan i jego demony są tutaj od zarania dziejów ale widać, że bardzo się starają abyśmy myśleli inaczej. Sam jeszcze nie wiem co o tym wszystkim sądzić, prawdopodobnie ta zagadka nie zostanie rozwiązana do samego końca, kiedy świat zacznie przypominać ten przedpotopowy. Zachęcam do głębokich przemyśleń połączonych z modlitwą. Zwróćcie również uwagę na słowa Phila z końcówki wykładu:

„Jestem człowiekiem, popełniam błędy, nie jestem idealny. Bóg jest idealny. Powiem wam jedno – czytajcie Biblię. Dzięki niej będziecie czyści i dobrzy. Będziecie również przez nią bardziej roztropni. Wasz stan umysłu poprawi się. (…) Chrystus nie umieścił nas na tej Ziemi byśmy umarli w holokauście, w strachu, z rąk złych ludzi.

Inne wykłady:

Prelekcja wygłoszona 14 sierpnia 1995 r. w Denver (ANG)

Wykład z września 1995 r. Strefa 51 (napisy PL)

Wykład z Denver 17 listopada 1995 r. Ostatnie słowa (napisy PL)

Zobacz również:

poznawaniebiblii.wordpress.com/tag/ufo

Czasy ostateczne i UFO elity